رپورتاژ

ریبیت چیست و چرا بروکر آمارکتس ریبیت می‌دهد

 • ریبیت چیست و چرا بروکر آمارکتس ریبیت می‌دهد

  بازار فارکس چیست
  بازار فارکس چیست

  بازار فارکس

  فارکس یک ابزار معاملاتی است که دارای ریسک بوده و سرمایه‌گذاری و تریدرهایی که در این حوزه فعالیت دارند باید از دانش، تجربه و ریسک‌پذیری مناسبی برخوردار باشند. به‌طورکلی برای معاملهٔ جفت ارزها در این بازار، باید از یک بروکر معتبر استفاده شود که آمارکتس یکی از محبوب‌ترین‌هاست. این بستر معاملاتی دارای ویژگی‌های بخصوصی است که کاربران را به استفاده از این پلتفرم ترغیب کرده و گفتنی است که در حال حاضر تریدرهای بی‌شماری ازجمله ایرانی‌ها از امکانات این بروکر بهره‌مند هستند. اما موضوع این مقاله به مفهوم ریبیت اختصاص دارد. توصیه می‌کنیم اگر نمی‌دانید بازار فارکس چیست برروی این لینک کلیک کرده و اگر از قابلیت ریبیت بروکر آمارکتس اطلاع ندارید، حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

  تعریف مفهوم ریبیت

  در بروکرها قابلیتی وجود دارد که همان تخفیف است. برای مثال، تریدرها برای معامله جفت ارزها کمیسیون پرداخت می‌کنند و اگر بروکر مدنظر قابلیت برگشت بخشی از کمیسیون دریافتی را در اختیار کاربران قرار داده باشد، از آن به‌عنوان ریبیت یاد می‌شود. درواقع این‌گونه تخفیف‌ها به تریدرها امکان دریافت وجه نقد اضافی را از کارگزار مربوطه می‌دهد که در بلندمدت می‌توان قسمت قابل توجهی از کمیسیون پرداخت شده را باز پس‌گیری کرد. اهمیت استفاده از ریبیت در بروکرهایی مانند آمارکتس اینجاست که به سودرسیدن یا با ضرر بستن معامله دارای اهمیت نیست و فقط کافی است که معامله به‌وسیلهٔ کاربران باز و در نقطه‌ٔ دلخواه بسته شود. برای مطالعه ویژگی‌های متمایز آمارکتس برروی این لینک کلیک کنید.

  بررسی مفهوم بازاریاب در فارکس

  یک سیستم معاملات شامل بروکر، بازاریاب و معامله‌گر است که کارگزار یا بروکر بستر معامله را برای مشتریان فراهم کرده که ممکن است برای افزایش مشتریان از اشخاص ثالت نیز استفاده کند. طبیعتا این افراد به‌عنوان بازاریاب معرفی می‌شوند که به ازای تعریف مشتری جدید، کارمزد مشخصی را براساس حجم معاملات از بروکرهایی مانند آمارکتس دریافت می‌کنند. حال بازاریاب‌ها برای این‌که مشتریان را ترغیب به معامله کنند، ممکن است بخش یا حتی کل کارمزد را برای سرمایه‌گذاران لحاظ کنند، پس می‌توان نتیجه گرفت که افرادی که از طریق کد معرف به یک بروکر وارد می‌شوند، امکانات بیشتری را دریافت می‌کنند.

  بهترین بروکر ارائه‌دهندهٔ ریبیت

  در حال حاضر بروکرهای زیادی وجود دارند که امکان ارائه ریبیت را به کاربران داده‌اند که یکی از محبوب‌ترین آن‌ها بروکر آمارکتس است. این بروکر نه تنها اسپرد و کمیسیون پایینی را برای معاملات در نظر گرفته‌است بلکه بخش قابل توجهی از کمیسیون‌ها را نیز به تریدرها باز می‌گرداند. به‌طورکلی برنامه‌های تخفیف فارکس ازجمله ریبیت از جذاب‌ترین‌هاست که معامله‌گران سعی در استفاده از آن‌ها دارند. حال ممکن است با این دغدغه مواجه شده باشید که آیا ریبیت مجانی است که در پاسخ باید هر دو جواب بله و خیر را عنوان کنیم. درواقع این پولی است که اگر تریدر در برنامهٔ پاداش ثبت‌نام نمی‌کرد، امکان استفاده از آن را نداشت و کارگزاری سودهای معاملات به‌دست آمده را به مشتری پرداخت می‌کند. به‌طورکلی ارائه‌دهنده‌ طبق یک قرارداد که با بروکرهای مختلف دارد، برای هر معامله کمیسیون دریافت کرده و بخشی از این کمیسیون را در قالب تخفیف نقدی به مشتری پرداخت می‌کند.

  آمارکتس
  آمارکتس

  دلایل مختلف ارائه ریبیت در بروکر آمارکتس

  برنامه‌های پاداش ریبیت به دلایل مختلفی انجام می‌شود که در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها می‌پردازیم:

  • دریافت سود اضافی

  در کنار این‌که می‌توان از معاملهٔ جفت ارزها و همچنین سهام بازار فارکس به سود قابل توجهی دست یافت. به ازای هر لات معامله، بخشی از کمیسیون پرداخت‌شده نیز به اکانت تریدرها بر می‌گردد که درواقع یک معاملهٔ دو سر برد است. بروکر آمارکتس مدت‌هاست که این ویژگی را در اختیار کاربران قرار داده‌است.

  • کاهش هزینه‌های معاملاتی

  پرواضح است که این نوع تخفیفات کاهش هزینه‌ها را به دنبال دارد. درواقع تریدرها برای باز کردن معامله، ملزم به پرداخت اسپرد و کمیسیون هستند که با این طرح می‌توانند تا حد زیادی هزینه‌هایشان را کاهش دهند. البته این‌که درصد برگشت وجه نقدی در قالب ریبیت به چه صورت است، مستقیماً به بروکر کاربران ارتباط دارد.

  • ریسک‌پذیری مناسب

  این طرح به معامله‌گران امکان می‌دهد تا ریسک سرمایه‌گذاری‌شان را کاهش دهند، بنابراین توصیه می‌کنیم از بروکرهایی استفاده کنید که در کنار اعتبار مناسب، از طرح‌های تخفیفی مانند ریبیت استفاده می‌کنند که در این صورت تریدرها نیز با دغدغهٔ کمتری به انجام معامله می‌پردازند.

  نوشته های مشابه

  نحوهٔ فعال‌سازی ریبیت در آمارکتس

  پرواضح است که برای دریافت بخشی از کمیسیون پرداخت‌شدهٔ معاملات جفت ارزها، باید در این بروکر ثبت نام کرده و سپس مراحل احراز هویت را انجام دهید. پس از این موارد است که می‌توانید در صورت نیاز، با پشتیبانان این بروکر تماس گرفته تا ریبیت حساب کاربری‌تان را فعال کنند. گفتنی است که ریبیت در بروکر آمارکتس به‌صورت کاملاً دقیق محاسبه شده و پس از این‌که به مقدار تعیین‌شده رسیده باشد، به حساب معاملاتی تریدرها اضافه می‌شود. حال این‌که درصد ریبیت به چه شکل بهتر است را از مشاوران یا پشتیبانان این بروکر سوال کنید. در حال حاضر این بروکر ازجمله کارگزاری‌هایی است که فعالیت مستمر در این بخش را داشته و همهٔ کاربران امکان استفاده از این طرح را دارند.

  بروکر آمارکتس
  بروکر آمارکتس

  بررسی مزیت‌های به‌کارگیری از ریبیت بروکر آمارکتس

  حال که با جزئیات بسیار بااهمیتی از ریبیت آشنا شده‌اید، اجازه دهید به مزیت‌های ارائه این امکان برای بروکرها یا کارگزاری‌ها اشاره کنیم:

  – مهم‌ترین مزیت ریبیت، افزایش مشتریان است که در این صورت تعداد معامله‌ها افزایش یافته و این می‌تواند به سود کارگزاری باشد، بنابراین فکر نکنید که قابلیت ریبیت به ضرر بروکرها ختم می‌شود و حتی شاید سود چندبرابر برای این مراکز داشته باشد.

  – ترغیب به افزایش معامله با شرایطی که بروکر در اختیار کاربران قرار می‌دهد از مهم‌ترین مزیت‌های این طرح است، بنابراین با نوسانات فوق‌العاده قابل توجهی که در بازار فارکس وجود دارد، عمده کمیسیون‌های برگشت داده‌شده، به جیب کارگزار باز می‌گردد.

  – ایجاد حس اعتماد میان تریدر، کارگزار و شرکا از دیگر مزیت‌های این طرح است. طبیعتاً هرچه حس اعتماد افزایش پیدا کند، به نفع کارگزاری است و در این صورت امکان ثبت‌نام تریدرهای بیشتر نیز وجود دارد و درنهایت یک معاملهٔ دو سر سود برای کاربران و کارگزار است.

  – ریبیت به‌عنوان یک جایزهٔ قابل قبول است و اگر این موضوع به‌همراه کاهش اسپرد باشد، تریدر را به انجام معاملهٔ بیشتر سوق می‌دهد. پرواضح است که اگر تریدر از معاملات سودی دریافت نکند نیز ریبیت را دریافت خواهد کرد.

  – آمارکتس به همهٔ افرادی که در این بروکر ثبت نام کنند و درخواست برگشت بخشی از کمیسیون را داشته باشند این طرح را فعال می‌کند، چراکه معتقد است که احترام به مشتریان سبب ایجاد اعتماد شده و این می‌تواند به آیندهٔ بهتر هر دو طرف کمک کند.

  جمع‌بندی

  در این مقاله سعی کردیم تا شما عزیزان تریدر را با یکی از خدمات اصلی بروکر آمارکتس یعنی ریبیت آشنا کنیم. دریافت سود بیشتر ازجمله اهداف همهٔ معامله‌گران است که بروکرهایی که به ایرانی‌ها سرویس می‌دهند نیز از چنین خدماتی استفاده می‌کنند. حال هر یک از شما عزیزان اگر علاقه‌مند به استفاده از چنین تخفیف‌هایی هستید، کافی است که به کارگزاری آمارکتس مراجعه کرده و سپس نسبت به ثبت‌نام و احراز اقدام کنید. پس از آن کافی است که با پشتیبانان این بروکر در تماس باشید تا این قابلیت برای حساب معاملاتی‌ شما فعال شود. به‌طورکلی چنین تخفیف‌هایی می‌تواند روند افزایش مشتری و افزایش سود برای مشتری و کارگزاری را بهبود ببخشد. در نهایت، اگر نیاز به راهنمای تصویری ثبت نام در آمارکتس نیاز داشته و یا دوست دارید که به سادگی، کار با کابین شخصی این بروکر را یاد بگیرید، برروی لینک قبلی کلیک نمایید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فوتوسلفی

  فوتوسلفی اختصاصی ترین منبع اطلاعات بازیگران و ورزشکاران ایرانی و خارجی است که از سال 1400 فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز نموده است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا