رپورتاژ

بهترین روش تبلیغات در ایران چیست ؟

 • بهترین روش تبلیغات در ایران چیست ؟

  بهترین روش تبلیغات در ایران چیست ؟
  بهترین روش تبلیغات در ایران چیست ؟

  با توجه به اهمیت کسب و کار اینترنتی در دنیای توسعه یافته امروز، راه‌اندازی یک پایگاه اینترنتی برای کسب درآمد و تبلیغات آن برای جذب مشتری بیشتر نیاز هر شغل کوچک و بزرگی است. از آنجا که حضور کسب و کارها در حوزه اینترنت و تداوم فعالیت تجاری آن‌ها به حضور کاربران هدف و حمایت آن‌ها بستگی دارد، می‌توان به خوبی اهمیت تبلیغ و بازاریابی را برای مشاغل نوپای اینترنتی درک کرد؛ اما با توجه به تنوع راهکارهای بازاریابی، انتخاب یک روش کارآمد برای تبلیغات به مسئله‌ای چالش برانگیز برای کسب و کارها تبدیل شده‌است.

  اهمیت تبلیغات در رشد کسب و کارها

  قبل از این‌که به بررسی بهترین روش بازاریابی برای مشاغل اینترنتی بپردازیم، بهتر است کمی راجع به اهمیت تبلیغ برای کسب و کارهای مختلف صحبت کنیم. همان‌طور که گفتیم در دنیای اینترنت هیچ محدودیتی برای مشاغل آنلاین تعریف نشده‌است. گوگل به عنوان بزرگ‌ترین موتور جست‌وجوی جهان در تلاش است که نیاز کاربران خود را به بهترین شکل مرتفع ساخته و بهترین پاسخ را در نتیجه سرچ کاربران به آن‌ها ارائه دهد. برای همین منظور تنها سایت‌هایی را در صدر جدول جست‌وجو قرار می‌دهد که کاربر پسند بوده و مطابق با الگوریتم‌های گوگل باشند. از طرفی کسب و کارهای مختلف برای افزایش فروش و برند‌سازی باید سایت خود را برای موتور جست‌وجوی گوگل بهینه‌‌سازی کنند تا در صفحه اول قرار گرفته و بازدید بالایی داشته‌باشند.

  هر چه یک وبسایت رتبه بالاتری داشته‌باشد، از ترافیک بیشتری برخوردار خواهد شد.‌ به همین خاطر تمام سایت‌ها به خدمات سئو و بهینه‌‌سازی نیاز دارند؛ هر چند خدمات سئو، سایت را برای گوگل بهینه می‌سازد و رتبه سایت را افزایش می‌دهد، اما ترافیکی که از طریق سئو حاصل شود، زمانبر بوده و برای کسب و کارهای نوپایی که تداوم آن‌ها به نرخ فروش بستگی دارد، یک معضل بزرگ محسوب می‌شود. در این راستا مشاغل اینترنتی باید ضمن پیاده‌‌سازی خدمات سئو از روش‌های مختلف بازاریابی برای تبلیغات صفحه خود استفاده کنند تا از این طریق بازدید سایت را افزایش دهند. با توجه به این که تبلیغ و بازاریابی هزینه‌های جاری خاصی برای کارفرما دارد و افزایش بازدید تا مادامی که تبلیغ پا برجا است، تداوم دارد، انتخاب یک روش اصولی و نتیجه‌گرا اهمیت بسیاری می‌یابد.

  کاربرد و مزایای رپورتاژ خبری در تبلیغات کسب و کارها

  همان‌طور که گفتیم تداوم حضور یک ابزار تبلیغات در فضای آنلاین تأثیر بسیار زیادی در افزایش نرخ بازدید سایت دارد. رپورتاژ خبری دقیقا از این ویژگی برخوردار بوده و به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلند مدت برای کسب و کارهای آنلاین شناخته می‌شود. در هر کسب و کاری اعتماد مشتری به عنوان یک اصل مهم شناخته می‌شود. در واقع هر چه مشتری به کسب و کار شما اعتماد بیشتری داشته‌باشد، حضور پررنگ‌تری داشته و به طرفدار شما تبدیل می‌شود. در نتیجه پروسه برند‌سازی شما با سرعت بیشتری طی می‌شود‌. در واقع اعتبار یک فاکتور اساسی در فرآیند برندینگ است و خرید رپورتاژ خبری به ایجاد این اعتبار و اعتماد کاربران کمک می‌کند‌. به این صورت که رپورتاژ معمولا در سایت‌های بزرگ، معتبر و ارزشمند که مشتریان بالقوه و طرفداران بسیاری دارند، منتشر می‌شود؛ بنابراین کاربران راحت‌تر می‌توانند به سرویس ارائه‌دهنده محصول یا خدمات اعتماد کنند.

  رپورتاژ خبری علاوه بر تسریع و تسهیل فرآیند برند‌سازی به افزایش رتبه سئو سایت شما نیز کمک می‌کند. طبیعتا سایت‌هایی که بازدید بیشتری داشته‌باشند، مورد پسند گوگل واقع شده و در دنس گوگل رتبه بهتری خواهند گرفت. همان‌طور که گفتیم انتشار رپورتاژ خبری یک تیر و دو نشان است و برای سایت‌های میزبان یا منتشرکننده نیز مزایای مهمی از جمله سود مالی و ارزش محتوایی صفحه برای بهبود سئو را به همراه دارد. علاوه بر آن اگر کاربران هدف از سرویس ارائه‌دهنده محصول رضایت داشته‌باشند، بر اعتبار و ارزش سایتی که معرف این سرویس بوده، افزوده می‌شود.‌ جالب اینجاست رپورتاژ حتی برای کاربران نیز بسیار مفید است، چون می‌توانند با استفاده از محتواهای ارزشمند و جذاب به اطلاعات مهمی برسند.‌ در نهایت می‌توان گفت رپورتاژ خبری یک راهکار بسیار ایده‌آل برای تبلیغات کسب و کارهای ایرانی است که با افزایش ترافیک سایت، برند‌سازی و بهبود سئو به رشد متقابل آن‌ها و رفع نیاز کاربران منجر می‌شود.

  خرید بک لینک
  خرید بک لینک

  خرید بک لینک

  اگر با خدمات سئو آشنا باشید، حتما در حوزه سئو خارجی نام بک لینک را شنیده‌اید. بک لینک در واقع به لینکی گفته می‌شود که کاربران را از سایت‌های دیگر به سایت شما هدایت می‌کند. به عبارتی وقتی یک سایت با کلمات کلیدی مختلف به سایت شما لینک می‌دهد، شما بک لینک دریافت کرده‌اید. با توجه به این که در ماهیت بک لینک و رپورتاژ آگهی نکات مشترکی دیده می‌شود، بسیاری از افراد تفاوتی بین این دو راهکار قائل نیستند. در حالی که بک لینک و رپورتاژ آگهی دو مفهوم کاملا متفاوت در دنیای سئو دارند. بهتر است تفاوت این دو ابزار تبلیغات را این‌گونه بیان کنیم. بک لینک‌ها در حقیقت از انکرتکست‌هایی با لینک خارجی به سایت تشکیل شده‌اند؛ اما رپورتاژ یک محتوای آموزنده و جامع است که در نهایت از طریق لینک کاربران را به سایت هدف هدایت می‌کند.

  مهم ترین تفاوت بک لینک و رپورتاژ در میزان ماندگاری آن‌ها است. رپورتاژ برای همیشه در سایت انتشار‌دهنده باقی می‌ماند؛ اما بک لینک موقتی است. در بررسی ویژگی‌ها و تفاوت‌های موجود بین رپورتاژ و بک لینک به یک نکته مهم می‌رسیم. این دو ابزار تبلیغات هر دو در حوزه سئو خارجی و فرآیندهای دیجیتال مارکتینگ مورد توجه قرار می‌گیرند و هر یک نقش مهمی در افزایش رتبه سئو و در نهایت برند‌سازی و فروش بیشتر ایفا می‌کنند. تلاش در انتخاب یکی از این دو سرویس چندان فکر مناسبی به نظر نمی‌رسد. و همان‌طور که گفتیم ابزارهای بازاریابی باید در کنار پیاده‌سازی خدمات سئو مورد استفاده قرار بگیرند تا به رشد سایت منجر شوند.

  بک لینک و رپورتاژ
  بک لینک و رپورتاژ

  با توجه به تخصصی‌بودن حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ، شما می‌توانید از یک مشاور سئو حرفه‌ای برای استفاده هم‌زمان این دو کمپین یعنی رپورتاژ آگهی و بک لینک در راستای افزایش رتبه سایت خود استفاده کنید. در این بین مشاور سئو می‌تواند با تجربه‌ای که در این حوزه دارد، در انتخاب سایت‌های معتبر جهت خرید رپورتاژ آگهی به شما کمک کند.

  جمع‌بندی

  تغییر شیوه زندگی در عصر تکنولوژی امروز و نفوذ اینترنت به زندگی بشر سبب‌شده کسب و کارهای محلی و کوچک تا کسب و کارهای بزرگ و زنجیره‌ای برای ادامه حیات تجارت خود به این حوزه روی بیاورند. تبلیغات یک اصل مهم در رشد کسب و کارهای اینترنتی است و رپورتاژ آگهی به عنوان بهترین شیوه تبلیغ برای مشاغل آنلاین ایرانی شناخته می‌شود. خرید رپورتاژ و انتشار آن از قواعد خاصی برخوردار بوده و آشنایی کامل با این کمپین نیز نقش مستقیمی در میزان موفقیت کسب و کارها دارد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا