رپورتاژ

نکات طراحی سایت

 • نکات طراحی سایت

  انواع سایت های وردپرسی شرکتی معرفی زیاد شنیده و پرسیده می شوند شما بهتر میدانید که بسیاری از کارها سمت اینترنت و شبکه رفته اند و یا کاملا وابسته به آن هستند مثل تاکسی آنلاین و فقط از این طریق مشتری جذب می کنند مجموعه اشکان.

  نکات طراحی سایت
  نکات طراحی سایت

  شرکت آمازون نخستین شرکت یا بهتر بگوییم سایت فروشگاه اینترنتی بود که انواع کتاب را میفروخت و بعدا همیین کتاب ها را بصورت نسخه دیجیتال در آورد. یکی از کارهای که تنوع بالایی دارد فروش ساعت کلاسیک یا هوشمند است که که تعداد زیادی در ساعت فروشی ها وجود دارد با قرار دادن آنها در سایت می توانید ساعتی با محصولات فراوان و همچنین عکس های شیک داشته باشید پس این کار مناسب داشتن وب سایت می باشد.

  هدف از کار سایت

  هدف از کار شما در اینترنت چیست و قرار است چقدر وسعت داشته باشد خروجی آن بعد از یک سال چه خواهد بود. در سایت های تولیدات صنعتی برای شناساندن معرفی دستگاه بسته بندی و ماشین آلات خط تولید است یا پشتیبانی این موارد و تعمیر یا میخواهید این تولیدات رل وارد کنید هدف گذاری به طراح گفته شود. این هدف گذاری ها در مدریت هزینه و زمان بسیار کمک میکنند. اینکه این سایت دارای درگاه بانکی خواهد داشت یا خیر حتی در آینده و اینکه شما قرار است چند کلمه کلیدی را معرفی کنید یا تصمیم دارید برای فعال نشان دادن سایت گاهی مقاله و خبری مربوطی را هم منتشر کنید یا فقط روی هدف کاری خودتان در همان چند کلمه قرار است کار کنید.

  این هدف گذاری ها به انتخاب نوع سایت و اینکه با چه زبانی نوشته شود و چه امکاناتی داشته باشد تاثیر می گذارد زمان تحویل سایت شما هم مناسب با موارد گفته شده است.

  رابط کاربری مناسبی

  رابط کاربری سایت شما متناسب با صنف کاری باشد طراحی سایت فروش کوله پشتی دانشجوی ورزشی یا لوازم و تحریر می بایستی تم شاد مناسب جوانان باشد اشکالی هم ندارد از رنگ های تند و روشن استفاده کنید معمولا سایت های صنعتی بسیار جدی و از رنگ های تیره ابی تیره و سبز و زرد متمایل به مشکی استفاده میکنند اکثر عکس های انان خام و بدون تزئینات گرافیکی است برعکس سای های مربوط به رستوران از رنگ های اشتها آور گرم روشن با انواع جلوه های گرافیکی را میدهند.

  و سایت های پزشکی از سفید آبی روشن که نماد پاکیزگی هستند استفاده می کنند و در سایت های آنان از علائم پزشکی و داروها بسیار استفده می گردد یعنی نماد در آن بسیار دیده میشود.

  همین نکات نگهداشت کاربر را درسایت تقریبا تضمین میدهد و ورود مجددش را در آینده نزدیک قوی تر میکند که روی هم رفته فرکانس مثبت به گوگل است و باعث رشد سایت شما می شود. ماهیت کسب و کار را دقیقا با نگاه اول به کاربر نشان دهید این عامل سبب موفقیت اعتماد به شما میگردد.

  المان های مهم در سایت
  المان های مهم در سایت

  المان های مهم در سایت

  المان های مهم در انواع سای ها گوناگون است در سایت های فروشگاهی می توانید از مقایسه محصولات و نمای ۳۶۰ در جه عکسا استفاده کنید یا از انواع فیلتر ها برای سرچ بهتر کاربر که سریع به هدفش برسد و نه تگ ها و بهتر است از تگ ها در سایت هایی که مقاله منتشر میکنند و یک یا دو مقاله مربوط را هم نشان دهید که کاربر پسندتر شود. سئوی اسن موارد نیاز به مشاوره کارشناس سئو دارد و ترجیحا این موارد را جدی بگیرید.

  اسلایدر سایت ها کمی سنگین هستند چون تعداد بالایی عکس با سایز بزرگ را نشان میدهند در بعضی سایت ها تصمیم به حذف اسلایدر یا لااقل حذف آن در حالت مو بایل بوده.

  سایت شرکتی چه مزیت ها

  یک سایت شرکتی مختصر و زیبا که نباید شبکه سایت خبری آن را در نظر گرفت میتواند نما قدرت شرکت را نشان دهد چرا میگوییم شبیه سایت خبری نباشد در سایت خبری شما یک قالب دارید و ۱۰۰ خبر منتشر میکند و تمام آنها آن خبر ها از همان قالب پیروی می کنند اما اگر صفحات سایت شرکتی را محدود در نظز بگیرید می توانید برای هرکدام از صفحات یک گرافیک خاص طراحی کنید که کاربر با کلیک در هر صفحه المان های جذابی ببیند که نشان دهنده اهمیت به سایت بوده نه صرفا یک سایت قالب اماده وردپرسی.

  طراحی سایت وردپرسی

  مزیت این نوع طراحی ارزان بودن صدرصد آن به کدنویسی و سریع بودن صدرصد آن به برنامه نویسی سایت هست. عامل دیگر اشنا بودن اکثر سئوکارای تازه کار با این پنل یعنی سئو کارانی که فقط با وردپرس کار کرده اند و کارمندان حضوری اکثر به آن آشنا هستند در مورد بعد انتقال سایت از یک پشتیبان به پشتیبان دیگر راحت می باشد. البته از قبل جوملا و جدیدا دات نت نیوک برای ساخت سایت بوده و هستند که متخصصان میتوانند از آنها هم استفاده کنند. اما خوبی وردپرس علاوه بر چیزی که گفته شد و جود پلاگین های جذاب کاربردی هستند که تقریبا ۷۰ درصد نیاز یک سایت رو برطرف میکنند در موارد بعد برنامه نویس باید پلاگین نویسی کند.

  نیاز به سایت

  علت فراگیر شدن به اینترنت توجیح منطقی برای ایجاد سایت می باشد اینکه ما بجای تماس و مسیج با اپلیکیشن های آنلاین کار میکنیم نشان می دهد که عموم مردم علاقه دارند با اینترنت وب و جذابیت های آن کار کنند پس بهتر آدرس شماره تماس و توضیحات شما هم در همیین قالب در این فضا قابل دست رس باشد که به روز بودن خودتان را نشان دهد.

  درسته حتی قبل سال نود شمسی همه همیشه اینترنت نداشتند زیرا دسترسی به اینترنت برای همه ی مردم امکانپذیر نبود اهمچنین بیشتر جامعه از تجهیزات دسترسی به اینترنت برخوردار نبودند یعنی باید در منزل دانشگاه محل کار پای سیستم می نشستن و سپس مرورگر را باز می کردند و دسترسی گوشی ها به نت خیل یکم و سیستم عامل آنها طوری بود که کسی علاقه بکار با آنها را نداشت پس استفاده کنندگان آن محدود میشد به دانشگاهیان و قشر جوان شاغل.

  اما امروزه تمام عموم مردم با گوشی های اندروید و IOS تمام کارهایشان را انجام میدهد از زمان ظهور گوشی های هوشمند و رشد فناوری اینترنت پر سرعت بی سیم، وبگردی از انحصار قشر خاص درآمد و همین افراد مدام در حال سرچ هستند و اگر شما در این فضا نباشید قطعا ضربه میخورید.

  تمام کسب کار ها در اینترنت فعالیت دارند چون مشتریان آنها همگی به اینترنت دسترسی دارند از آنجایی که استفاده از آن راحت و کم هزینه است باید خودشان را به این کاربران معرفی کنند سایت ارزان ترین و بهترین راه می باشد.

  سایت فروشگاهی
  سایت فروشگاهی

  سایت فروشگاهی

  سایت طراحی شده می بایستی از همان ابتدا کامل بدون نقص باشد زیرا بعد از اتمام پروژه قرار است به گوگل معرفی بشود و اشتباه طراحی صحفه بندی و دسته بندی سبب وقفه در کار طراحی می گردد. همه افراد به دنبال راه های گوناگونی برای رشد کسب و کار خود می باشند شما نیز می توانید برای کسب و کار خودتان یک سایت کدویسی با کیفیت عالی طراحی نمایید.

  پیشنهاد میگردد برای نتیجه بهتر فعالیت خود از آغاز این کار ها را به متخصص کارشناس آن بسپارید تا از شروع کار خود دلزده نشوید در کوتاه مدت. نمونه کارهایتان یا فروش آنلاین محصولات خودتان در این بحث بسیار مهم است که چه سایت هایی را دیدید و خوشتان آمده. برای طراحی هر نوع سایتی که فکرش را بکنید امکانات پیشرفته لازم است و همینطور دانش کدنویسی بک اند فرانت اند نیاز است. در صورتی که دانش دیجیتال ندارید و نیازمند پشتیبانی حرفه ای سایت خواهید بود لذا پیشنهاد ما به شما در استفاده از طراح سایت فروشگاهی حرفه ای است .

  بعد از تمام شدن سایت فروش آغاز نمیگردد ابتدا قرار دادن محتوا محصولات دقیقا مانند پر کردن مغازه ای که تازه خریدید و یا اجراه کردید فروشگاه پایه اساس مکانی برای فروش است مراحل بعدی که شامل بازار یابی می شوند محصولات با عکس اصلی واقعی و توضیحات و قیمت‌گزاری درست در سایت درج شود سایت از طریق تکنیک‌های سئو برای موتورهای جستجو بهینه گردد
  تبلیغات نظیر تبلیغات گوگل، بنر زدن در سایت‌های پربازدید خرید رپورتاژ مقالات و محتوای مناسب به طور منظم غیر کپی انتشار گردد تخفیف های مناسبتی واقعی در نظر گرفته شود.
  عمل کردن درست صحیح این قبیل اقدامات باعث بهتر شدن و نهایتا فروش چشم‌گیر شما خواهد شد برای حضوردر اینترنت طراحی سایت فروشگاهی بدون قطع از گم های نخست می باشد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا