اخبار بازیگران

ماجرای درگیری ۶ مامور انتظامی با گردشگران در ارگ جدید بم کرمان

 • ماجرای درگیری ۶ مامور انتظامی با گردشگران در ارگ جدید بم کرمان

  ماجرای درگیری ۶ مامور انتظامی با گردشگران در ارگ جدید بم کرمان که ۶ مامور انتظامات ارگ جدید بم تعلیق شدند که فیلم آن جنجال شده است.

  تعلیق مامور انتظامی ارگ جدید بم
  تعلیق مامور انتظامی ارگ جدید بم

  کتک زدن گردشگران ارگ جدید بم

  به گزارش ایرنا واحد انتظامات شهرک ارگ جدید بم بعد از درگیری ماموران این واحد با تعدادی افراد که به قصد گردشگری به ارگ وارد شده بودند با انتشار اطلاعیه ای از تعلیق این نیروها در نخستین ساعات پس از حادثه به علت انجام رفتار غیرحرفه ای و دور از شان خبر داد.

  در اطلاعیه مذکور به نقل از روابط عمومی ارگ جدید بم آمده است: مطابق روال هرسال و در پی صدور اطلاعیه عدم پذیرش شهروندان محترم در روز ۱۳ فروردین ماه در شهرک ارگ جدید، گروهی اقدام به ورود غیرقانونی از مسیر بی راهه به شهرک ارگ جدید می کنند.

  «نیروی انتظامات شهرک در سه نوبت به این گروه تذکر لازم برای خروج از شهرک را می دهد اما متاسفانه این گروه با عدم احترام به قوانین ضمن فحاشی و برخورد با نیروی انتظامات اقدام به زد و خورد با این نیرو می کند و در چند مرحله با سنگ و وسایل دیگر به این نیرو حمله می کنند که در پی این رفتار، نیروی دیگری به صحنه وارد شده و ضمن دعوت طرفین به آرامش، مجدد تذکرات لازم برای خروج از مجموعه به این گروه اعلام می دارد که متاسفانه موجب پرخاشگری مجدد این گروه و حمله مجدد آن افراد به این دو نیرو می شود».

  تعلیق مامور انتظامی ارگ جدید بم
  تعلیق مامور انتظامی ارگ جدید بم

  در این اطلاعیه آمده است: مرکز مانیتورینگ انتظامات پس از مشاهده حادثه بلافاصله یک واحد انتظامات ماشینی را به محل ارسال کرده تا این واقعه را ختم به خیر نماید که متاسفانه با ادامه پرخاشگری گروهی که غیرقانونی وارد شهرک شده اند کار به زد و خورد می کشد. پس از این واقعه سریعا هر دو گروه درگیر به مقر انتظامات فراخوانده شدند و موارد با حضور نیروی انتظامی برای اقدامات بعدی طرفین، صورت جلسه شده است.

  این اطلاعیه در عین حال می افزاید: واحد انتظامات شهرک ارگ جدید در اولین ساعات پس از حادثه ضمن تعلیق نیروهای درگیر در صحنه به علت انجام رفتار غیرحرفه ای و دور از شان این واحد، برای بررسی جزئیات حادثه و انجام اقدامات قانونی و حقوقی لازم مبادرت می ورزد.

  براساس تاکید ارگ جدید بم، فیلم کامل این درگیری در سیستم مانیتورینگ شهرک ارگ جدید ثبت و ضبط شده و در صورت لزوم منتشر خواهد شد؛ این واحد ضمن احترام به حقوق شهروندان شرق استان و عذرخواهی از مردم شریف به دلیل تکدر خاطر ایشان اعلام می‌دارد فیلم منتشر شده بخشی گزینش شده از فیلمی است که این گروه تهیه نموده اند و این در حالی است که در فیلم کامل منتشر شده توسط این گروه در رسانه های اجتماعی دیگر استفاده از سنگ و وسایل دیگر برای حمله به نیروی انتظامات مشهود است، با این وجود واحد انتظامات با دقت مشغول بررسی حادثه و پیگری های ثانویه و حقوقی این حادثه است.

  به گزارش ایرنا انتشار فیلمی در فضای مجازی درحالی خبرساز شده که در آن فیلم چند مامور انتظامات ارگ جدید بم یک یا چند نفر را کتک می زنند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  فوتوسلفی

  فوتوسلفی اختصاصی ترین منبع اطلاعات بازیگران و ورزشکاران ایرانی و خارجی است که از سال 1400 فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز نموده است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا