رپورتاژ

اعزام پرستار کودک و خدمتکار برای سلبریتی ها

 • اکثر سلبریتی ها برای مراقبت از کودک خود و یا انجام امور منزل و آشپزی خود و مورد آخر برای پرستاری از سالمند و یا بیمار خود مراقب، پرستار ، خدمتکار و مربی کودک در منزل یا از طریق آشنایان خود و یا از طریق شرکت های خدماتی در منزل که این خدمات را ارائه می دهند مانند شرکت پرستار سلام که تمام این این خدمات را ارئه می دهد دریافت می کنند.

  در یکی از قسمت های خندوانه آقای رامبد جوان از مهسا کرامتی پرسید که چرا انقدر کم کار شدید و جوابی که شنید این بود اولویت من الان بزرگ کردن کودکم هست و اکثر سلبریتی ها بدلیل داشتن مشغله های زیاد ازخدمات شرکت هایی مثل ما استفاده می کنند.

  و در یک قسمت دیگری در همین برنامه خندوانه آقای امیر جعفری نیز همین حرف را زندند که من کمتر کار می کنم تا بزرگ شدن بچه ام را ببینم ، در مشغله های زیاد این سلبریتی ها استثناهایی مانند امیر جعفری و مهسا کرامتی هم دیده می شوند.

  اعزام پرستار کودک و خدمتکار برای سلبریتی ها
  اعزام پرستار کودک و خدمتکار برای سلبریتی ها

  در زمینه پرستاری از سالمند و بیمار در منزل هم که آقای رضا رویگری ( نقش کیان ایراین در سریال مختار که ایشان اوایل انقلاب سرود الله الله را خوانده اند ) ابتدا به آسایشگاه کهریزک و در آخر توسط دوستانشان برای ایشان پرستار گرفتند.

  خلاصه پرستار سلام هر خدماتی در منزل را می تواند به شما و سلبریتی هایی که نیاز دارند ارائه دهد منجمله :

  >> پرستاری مراقبت و نگهداری از کودک ، سالمند و بیمار در منزل

  >> اعزام خدمتکار برای انجام امور منزل و آشپزی

  >> همراه بیمار در بیمارستان ( پرستار بیمار در بیمارستان )

  >> تزریقات ، سرم تراپی ، پانسمان ، انجام انواع آزمایشات در منزل و به طور کلی اعزام پرستار در منزل ( لیسانس پرستاری )

  >> اعزام کارشناس زخم بستر و دیابت در منزل ( پرستارانی هستند که دوره های مخصوص درمان زخم را دیده اند و به صورت تخصصی فقط در زمینه درمان زخم فعالیت دارند )

  نوشته های مشابه

  >> اعزام پزشک و تجهیزات پزشکی و …

  خدمات پرستار سلام
  خدمات پرستار سلام

  برای آشنایی بیشتر با خدمات پرستار سلام یه مقدار توضیحات در زمینه بخش کودک و چمد نمونه کار در زمینه استخدام پرستار کودک در منزل تهران که بین سلبریتی ها خیلی پر درخواست هست را برای شما قرار می دهیم.

  پرستار کودک چه خدماتی را ارئه می دهد

  بطور کلی ۴ حالت وجود دارد که با توجه به سن نوزاد و کودک همچنین شرایط کودک تقسیم بندی می شوند

  حالت اول پرستار کودک در منزل و پرستار نوزاد در منزل است که برای کودکی می باشد که بیمار است ( پرستار سلام برای آی سیو در منزل ، فروش و اجاره تجهیزات پزشکی همچنین اعزام پرستار کودک ( با تحصیلات دانشگاهی، لیسانس پرستاری ) نیز در خدمت شماست.

  حالت دوم مراقبت از کودک و نوزاد می باشد و حالت سوم نیز که نگهداری از کودک و نوزاد است تقریبا همان مراقبت به حساب می آید.

  حالت چهارم خیلی از درخواست های بخش پرستاری از کودک پرستار سلام در زمینه مربی کودک در منزل و مربی نوزاد در منزل می باشد.

  گاهی به مربی ای نیاز دارند که کاملاً مسلط به زبان انگلیسی باشد و با کودک و یا حتی نوزاد کاملاً انگلیسی صحبت کند ( چون نوزادان و کودکان تا ۷ سالگی به دلیل اینکه هر مطلبی که وارد ضمیر خودآگاهشان شود مستقیماً وارد ضمیر ناخودآگاههاشان نیز می شود، قدرت یادگیری بسیار بالایی دارند)

  و خیلی از خانواده ها ترجیح می دهند به جای ۱۰ سال کلاس زبان از کودک مربی زبان در منزل برای کودک و نوزاد خود استفاده کنند.

  مربی کودک هم به کسی گفته می شود که سابقه و مدرک مربی گری در مهد کودک را داشته و به بازی ها و آموزش هایی که در مهد کودک انجام می شود را می داند و همان ها را در منزل بای یک کودک انجام می دهد.

  قیمت استخدام کودک در منزل تهران چقدر است ؟

  با توجه به ۴ حالتی که در قسمت فوق به آن اشاره شد مسلماً متفاوت است

  ساعت کاری و تعداد روزهای کاری برای مثال دو روز در هفته سه روز در هفته و … بیشتر

  سن و شرایط کودک و نوزاد

  حتی مسیر منزل نیز در هزینه استخدام پرستار کودک تاثیر دارد چه بالا شهر و پایین شهر بودن و چه بد مسیر بودن و یا خوش مسیر بودن

  از مراقب و نگهدار کودک و نوزاد می توان در خواست انجام امور منزل و آشپزی را نیز داشت که مسلماً در هزینه استخدام تاثیر گذار است.

  نمونه کار اول در زمینه مربی کودک در منزل 

  >> استخدام پرستار کودک پاسداران نامه نمونه کار برای اعزام مربی

  >> توضیحات درخواست مربی کودک در پاسداران تهران : بدون امور منزل، مراقبت، بازی و آموزش با کودک ۲.۵ ساله، در پاسداران تهران پرستار جوان، متاهل و با سابقه مهدکودک که بتواند کودک را ارتقاع دهد

  برای مثال ما برای سه ماه بتوانیم به راحتی بسنجیم که کودک ما در فلان سطح زیان بلد بوده و الان چور است در زمینه نقاشی و مواردی که در مهد کودک کار می شود نیز به همین شکل …

  >> حقوق وقیمت مربی کودک در منزل پاسداران : ۱۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان در زمان  در ج این نمونه کار و الان ممکن است بیشتر یا کمتر باشد.

  >> ساعت کاری : ۹ صبح تا ۵ عصر ( شنبه تا چهارشنبه ) که یعنی پنجشنبه و جمعه ها و ۱۶ تا از تعطیلات رسمی که در بند ۱۰ قرارداد درج شده اند نیز تعطیل می باشند.

  >> محدوده و آدرس محل کار در تهران : پاسداران

  نمونه کار دوم در زمینه پرستاری نوزاد در منزل 

  >> پرستار نوزاد در منزل تجریش

  توضیحات : بدون امور منزل، مراقبت و بازی با نوزاد یک سال و سه ماهه، پرستاری آموزش دیده ، باتجربه که سابقه کار در مهد کودک داشته باشد

  حقوق پرستار نوزاد در منزل تجریش :  ۱۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان

  هزینه حقوق و قیمت پرستار نوزاد در منزل یا پرستار کودک ، مربی نوزاد و کودک در منزل به عواملی منجمله ساعت کاری کاری بستگی دارد و همانطور که در قسمت ساعت کاری برای این کار مشاهده می نمایید ساعت شروع به کار از ۷ صبح است و معمولا پرستارها بین یک تا یک و نیم ساعت در راه هستند برای رسیدن به محل کاری که در اصطلاح  بالاشهر تهران نامیده می شود و کمتر پرستار نوزادی پیدا می شود که ساکن خود تجریش و سایر نقاط لاکچری تهران باشد.

  همین امر یکی از عوامل تاثیر گذار در حقوق استخدام پرستار نوزاد می باشد ( اینجا خواستم بیان کنم که نه تنها ساعت کاری بلکه ساعت شروع کار و ساعت پایان کار ( هوا تاریک باشد در زمان پایان کار مانند ۸ شب ) عامل ایجاد تفاوت قیمت پرستار نوزاد در منزل است . حتی آدرس کارفرما هم تا حدود کمی با توجه به نزدیک بودن یا نبودن به مترو و نزدیک بودن به حمل و نقل عمومی ( با توجه به هزینه رفت و آمد پرستار کودک ) از عوامل تاثیر گذار است.

  ساعت کاری مربی یا پرستار نوزاد در منزل : ۷ صبح تا ۵ عصر

  محدوده آدرس استخدام پرستار نوزاد در منزل : اوایل تجریش

  نمونه کار سوم در زمینه مراقبت از نوزاد در منزل تهران

  مراحل استخدام پرستار کودک در تهران پرستار سلام

  ابتدا تماس با پرستار سلام و دریافت مشاوره رایگان و توضیحات کامل در ارتباط با شرایط و زمان مورد نظر شما در زمینه استخدام پرستار کودک

  سپس با توجه به گفته های شما در زمینه شرایط و ویژگی هایی که از پرستار کودک خود انتظار دارد فایل شما ایجاد می شود و کارشناس بخش استخدام پرستار کودک ( babysitter ) پرستار سلام اقدام به تماس با افرادی که مناسب شما هستند می کند و شرایط شما و شماره تماس شما را به بهترین و نزدیک ترین هم از نظر مکان و هم از نظر مهارت و شرایط بیان شده توسط شما ، می دهد.

  بعد از آن ابتدا مصاحبه تلفنی و آشنایی بیشتر ( اگر در این مرحله هر دو طرف احساس کردند که مناسب هم هستند ، زمانی را تعیین می کنند برای مصاحبه حضوری )

  در مصاحبه حضوری بعد از آشنایی بیشتر در صورت تمایل هر دو طرف ، در چند روز آزمایشی با حقوق با هم همکاری می کنند و باز با تائید هر دو طرف قرارداد رسمی منعقد می گردد.

  پرستار سلام  ۱۲ سال تجربه و دارای سه شعبه در تهران در خدمت شماست …

  شاید این سوال برای شما پیش بیاید که در طول مدت قرارداد اگر کیفیت کار پرستار کودک اعزامی پایین آمد چه ؟

  به شرکت بدون اطلاع خود پرستار کودک اعلام می شود و اگر مد نظر شما این بود که شرکت به پرستار کودک در منزل تذکر دهد ( به همراه درج در پرونده ) که این اقدام صورت می پذیرد در صورتی که مدنظر شما جایگزین کردن نیرو باشد ، پرستار سلام نیروی جایگزین برای شما هماهنگ می کند.

  اگر از نیروی جایگزین هم راضی نبودیم چه می شود؟

  در اینجا پرستار سلام دو پیشنهاد برای شما دارد که می توانید انتخاب کنید ، پیشنهاد اول این است که مابه التفاوت کمیسیون پرداختی به شما عودت داده شود ( پرستار سلام تنهای شرکتی است که کمیسیون عودت می دهد و هیچ شرکتی حتی ۱۰۰۰ تومان کمیسیون عودت نداده است ، مستندات عودت های کمیسیون پرستار سلام در هایلایت عودت در پیج اینستاگرام پرستار سلام موجود است ) ( برای پرستار سلام برکت پول مهم تر از خود پول است )

  پیشنهاد دوم اعزام پرستار کودک بعدی برای بررسی مجدد شماست و البته همیشه پیشنهاد اول قابل استفاده می باشد و اگر در خواست نیروی دوم را نیز داده باشید باز هم می توانید از پیشنهاد اول استفاده کنید.

  >> توضیحات نمونه کار استخدام پرستار کودک الهیه : مراقبت از کودک ۱.۵ ساله پرستاری نیاز دارند که زیر ۴۰ سال سن داشته باشند و اینکه تجربه مادر شدن نیز داشته باشند ، بدون امور منزل و آشپزی فقط مراقبت و پرستاری از کودک شاید هفته ای یکبار کمک در نظافت

  >> حقوق پرستار کودک : ۹.۵۰۰.۰۰۰ تومان

  >> محدوده آدرس کارفرما : پاسداران ، الهیه تهران

  >> ساعت کاری مورد نیاز برای پرستاری کودک : ۳ ظهر تا ۱۰ شب برای ۴ روز در هفته

  نمونه کار چهارم در زمینه پرستاری کودک در منزل نارمک تهران

  برای استخدام پرستار کودک در منزل تهران ، نیاوران ، آجودانیه ، تجریش ، سعادت آباد ، شهرک غرب فرمانیه ، جردن و … ( استان تهران بزرگ ) با پرستار سلام تماس بگیرید،

  استخدام پرستار کودک در منزل تهران ، پاسداران ، الهیه ، تجریش ، نیاوران ، نارمک ، نیاوران ، آجودانیه و …

  مناطقی که در خط بالا ذکر شده بیشتر از سایر منطق تهران از پرستار سلام در خواست پرستار کودک در منزل ، مراقب کودک در منزل و نگهداری از کودک در منزل به همراه انجام امور منزل و آشپزی تا الان داده شده است.

  پرستار سلام  با توجه به بازخورد شما کارفرمایان عزیز و پرستاران کودک محترممان روز به روز پیشرفت های کوچک ولی مستمر را در این زمینه داشته است و هم اکنون با کوله باری از تجربه و پرستارانی که گلچین شده اند در خدمت شما عزیزان با افتخار می باشد ، ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب نموده اید.

  نمونه کار پرستار سلام در زمینه >> پرستار کودک در منزل :  استخدام پرستار کودک در نارمک

  >> توضیحات نمونه کار مراقبت و پرستاری از کودک : پرستار کودک در نارمک برای مراقبت از کودک دختر ۵ ساله به همراه  آموزش ، نیروی با حداقل تحصیلات لیسانس ، برای انجام کارهای مشابه مهد کودک در خانه و بازی با کودک در منزل

  >> حقوق پرستار کودک : ۱۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان

  >> ساعت کاری پرستار کودک در خانه : ۷ صبح تا ۴ عصر ( پنجشنبه و جمعه تعطیل )

  پرستار کودک در منزل خانمی آموزش دیده در حوزه نگهداری و آموزش کودک در منزل  می‌ باشد که پس از اخذ دوره مربیگری و کسب تجارب لازم برای نگهداری از کودک در منزل جهت امور مراقبتی و آموزشی به کودکان با عنوان شغلی مربی کودک در منزل از طریق بخش کودک پرستار سلام اعزام می‌ گردد .

  شرکت پرستار سلام با والدین ارتباط موثر داشته ، از ایشان درخواست می کند که بازخورد خود را به صورت تلفنی  و در صورت امکان به صورت ارسال نظر در بخش نظرات مرتبط با خدماتی که دریافت کرده اند مانند بخش استخدام پرستار کودک در منزل تهران و ضمن برطرف کردن نگرانی‌ های آنها ،

  اهدافی که والدین برای فرزند خود در نظر گرفته‌ اند را نیز در دستور کار قرار می‌ دهد . همچنین به کمک پرستار کودک ، خانواده کودک و خود کودک سعی می کند برای کودک محیطی با نشاط و هیجان انگیز ایجاد نموده تا ضمن مراقبت و آموزش ، پرورش و رشد کودک نیز شکل گیرد.

  وظایف پرستار کودک در منزل تهران

  وظایف پرستار کودک در خانه با توجه به سن کودکان و تعداد آنها متغییر است ، به طور مثال برای فرزند تازه به دنیا آمده ، پرستار باید سر وقت به نوزاد شیر بدهد ، پوشک آن را عوض کند و به مقدار کافی خواب نوزاد را کنترل کند .

  همچنین هنگام خواب باید از او مراقبت کند زیرا نوزادان هر چند ساعت از خواب بیدار می شوند ، البته همه ی پرستاران کودک در کلاس های آموزشی پرستار سلام ، آموزش لازم را دیده اند و مدام آپدیت خواهد شد این آموزش ها ، خدمات مراقبتی که باید در طول شبانه روز انجام دهد شامل دفعات شیردهی ، خواب نوزاد ، بهداشت فردی نوزاد و … می باشد .

  شما می‌ توانید برای نگهداری از فرزندتان ، پرستار کودک در منزل تهران استخدام کنید ، پرستار کودکی که یا مراقب کودکی که برای مراقبت از فرزندان شما آموزش دیده و مهارت بالایی در انجام این کار دارد ،

  پرستار علاوه بر تنظیم خواب ، غذا و … با کودک شما در بازی کردن ، انجام تکالیف و انجام کار‍‌های مورد علاقه همراهی کرده و باعث رشد خلاقیت کودک می‌ شود ، برای استخدام پرستار کودک در منزل نارمک مانند نمونه کار بالا و سایر نقاط تهران می توانید با شماره های موسسه پرستار سلام تماس بگرید و از نگهداری و آموزش کودکتان در منزل به صورت با کیفیت اطمینان حاصل فرمایید .

  مواردی که در زیمنه پرستاری از کودک در منزل از پرستار سلام درخواست می شود :

  مربی کودک در منزل ( نیروی که سابقه مهد کودک داشته باشد ، یا تحصیلات مرتبط مثل روانشناسی کودک ، مربی کودک مسلط به زبان انگلیسی ، مربی کودک اوتیسم )

  مادر یار ( یعنی یاری و کمک به مادر در مراقبت از بچه یا بچه ها و باز یاری یا کمک به مادر در سایر امور مثل امور منزل ، آشپزی ، خرید و … )

  کودک یار ( یعنی یاری به کودک که خودم هم متوجه نمی شوم تفاوت این کودک یاری با مراقبت از کودک چیست ولی خیلی ها درخواست کودک  یار می دهند ، چه می شه کرد )

  و …

  برخی از ویژگی ها و مشخصات یک مربی خوب در منزل

  دارای جسمی سالم و قوی

  دارای روح و روانی سالم

  علاقمند به شغل و کودکان

  صبور و بردبار

  خوشرو و خوش اخلاق

  خوش بیان

  مرتب و منظم

  توجه استعدادها و تفاوت های فردی کودکان

  دارای حافظه خوب و هوش کافی

  استخدام پرستار کودک در تهران پرستار سلام
  استخدام پرستار کودک در تهران پرستار سلام

  برای دریافت کد هدیه تخفیف کافیست در سایت پرستار سلام ( www.Hi-Nurse.com ) در انتهای سایت روی دکمه دریافت کد تخفیف را کلیک نمایید

  کد تخفیف پرستار سلام یک ویژگی منحصر به فرد دارد و آن این است که بدون تاریخ انقضا می باشد این ویژگی سبب می شود که شما یک بار این کد تخفیف را دریافت می کنید و حتی اگر چند سال دیگر نیز به این خدمات نیاز داشتید باز می توانید از این کد استفاده نمایید.

  پرستار سلام

  مشاهده صفحه مخصوص بخش پرستاری از کودک پرستار سلام ( روی لینک زیر را کلیک نمایید )

  پرستار کودک در منزل

  بیش از ۳۰۰۰ بازخورد از مشتریا ن در بیش از ۱۲ سال  که تنها شرکتی می باشیم که این حجم از بازخورد را داشته ایم  ( روی لینک زیر را کلیک نمایید )

  نظرات مشتریان پرستار سلام

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فوتوسلفی

  فوتوسلفی اختصاصی ترین منبع اطلاعات بازیگران و ورزشکاران ایرانی و خارجی است که از سال 1400 فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز نموده است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا