رپورتاژ

در طراحی سایت به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

 • در طراحی سایت به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

  طراحی سایت ، سفارش سایت شرکتی و طراحی سایت وردپرسی از جمله مواردی هستند که این روزها زیاد در مورد آنها می شنویم. امروزه، دنیا به سمتی پیش رفته است که تمامی کسب و کارها وارد دنیای اینترنت شده اند و مشتریان خود را از این فضا جذب می کنند.

  آمازون اولین شرکتی بود که فروش اینترنتی خود را با فروش بیست کتاب در فضای اینترنت آغاز کرد و پس از آن توانست به شرکتی پیش رو در این زمینه تبدیل شود. کسانی که می خواهند سایت خود را راه بیاندازند، باید در این مسیر به نکات ویژه ای توجه داشته باشند.

  طراحی سایت
  طراحی سایت

  هدف کسب و کار از طراحی سایت چیست؟

  مهمترین مسئله ای که قبل از هر چیز باید مد نظر قرار گرفته شود هدف کسب و کارهاست. شما می خواهید با طراحی وب به چه مواردی دست پیدا کنید؟! آیا می خواهید فروش اینترنتی خود را افزایش دهید؟ آیا می خواهید به برندینگ برسید؟  هر چقدر هدف شما مشخص تر باشد، به همان اندازه بهتر می توانید برنامه های خود را پیش ببرید. اگر هنوز هدف خود را مشخص نکرده اید، بهتر است برای طراحی وب دست نگه دارید و زمانی که هدف شما مشخص شد، کار طراحی را شروع کنید.

  آیا سایت رابط کاربری مناسبی دارد؟

  رابط کاربری و گرافیک سایت از مواردی هستند که باعث می شوند کاربر مدت زمان بیشتری در سایت باقی بماند و همین امر می تواند تعامل کاربر با سایت را بالا ببرد. هر چقدر کاربر تعامل بیشتری داشته باشد، به همان اندازه خرید افزایش پیدا می کنند و این امر به سود کسب و کارهاست. به همین دلیل، رابط کاربری باید در طراحی سایت مد نظر قرار گرفته شود. در غیر اینصورت، کسب و کارها هرگز نمی توانند به اهداف خود دست پیدا کنند.

  آیا ماهیت کسب و کار در سایت مشخص است؟

  از جمله مواردی که در طراحی سایت باید به آن توجه داشته باشید ماهیت کسب و کار است. زمانی که کاربر وارد سایت می شود باید متوجه شود که آن کسب و کار در چه زمینه ای فعالیت دارد. به طور مثال، اگر یک کسب و کار در زمینه فروش لباس ورزشی فعال است، کاربر باید این فضا را به راحتی احساس کند و همین امر باعث موفقیت سایت می شود. در زمان طراحی وب باید از طراح بخواهید به خوبی این ماهیت را در سایت شما بازنمایی کند.

  آیا المان های مهم در سایت به کار رفته اند؟

  المان های مهم با توجه به هدف کسب و کار مشخص می شوند. به طور مثال، اگر سایتی هدفش فروش است باید زمانی که کاربر وارد سایت می شود به خوبی بتواند کالاهای مورد نیاز خود را پیدا کند. به همین دلیل، طراح سایت پس از آنکه به هدف اصلی کسب و کار پی برد، باید المان های مهم را در آن بازنمایی کند و همین امر منجر به این می شود که کاربر در سایت حس خوبی داشته باشد و تعاملش را افزایش دهد.

  سفارش سایت شرکتی
  سفارش سایت شرکتی

  سفارش سایت شرکتی چه مزیت هایی دارد؟

  سفارش سایت شرکتی مزیت های زیادی را در پی دارد. یکی از مهمترین مزیت های سفارش سایت شرکتی این است که پرستیژ کسب و کار در برابر کاربران افزایش پیدا می کند. این موضوع می تواند برای ثبت برند مفید باشد. همچنین، شرکت هایی که به دنبال برندینگ هستند و نگاه بلند مدتی به کسب و کار خود دارند باید برای سفارش سایت شرکتی اقدام کنند. به طور کلی، توصیه می شوند قبل از اینکه طراحی سایت شرکتی صورت گیرد، بهتر است با افراد متخصص در این زمینه مشورت شود.

  چرا باید طراحی سایت وردپرسی را مد نظر قرار دهیم؟

  وردپرس یکی از پلت فرم های محبوبی است که این روزها مد نظر قرار گرفته است. مزیت های طراحی سایت وردپرسی زیاد است که از مهمترین آنها می توان به زمان کوتاه در راه اندازی سایت اشاره کرد. همچنین، طراحی سایت وردپرسی سبب می شود تا سایت به سادگی قابل استفاده باشد. وردپرس دارای قالب های متفاوتی است و کسب و کارها با توجه به ماهیت کاری خود می توانند یکی از این قالب ها را انتخاب کنند. از طرف دیگر، بر روی وردپرس می توان افزونه های متعددی را نصب کرد و همین امر باعث می شود که قابلیت های این سایت افزایش پیدا کند.

  طراحی سایت ایران سایت
  طراحی سایت ایران سایت

  برای طراحی سایت به کجا مراجعه کنیم؟

  تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد طراحی سایت در اختیار شما قرار دهیم. اگر می خواهید این کار را انجام دهید ابتدا باید هدف خود را مشخص کنید. پس از آن طراح سایت باید به ماهیت کسب و کار توجه داشته باشد و آن را در سایت بازنمایی کند.

  اگر به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت هستید، می توانید به شرکت ایران سایت (iransite.com) مراجعه کنید. این شرکت اولین شرکت دیجیتال مارکتینگ در ایران است و تجربه فراوانی در این زمینه دارد. ایران سایت به درخشش کسب و کار شما در فضای اینترنت کمک می کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  فوتوسلفی

  فوتوسلفی اختصاصی ترین منبع اطلاعات بازیگران و ورزشکاران ایرانی و خارجی است که از سال 1400 فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز نموده است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا