رپورتاژ

چطور تصویر تبلیغاتی بهتری داشته باشیم؟

 • چطور تصویر تبلیغاتی بهتری داشته باشیم؟

  روزی بودی که تصاویر اهمیت چندانی نداشت. عکس به دنبال یک عکس تبلیغاتی بودیم صرفا با یک دوربین دیجیتال به فکر تصویر برداری می شدیم. تاثیر عکس های تبلیغاتی را ساده تر از زمان کنونی می دانستیم. اما امروز وقتی میخواهیم درباره تصویر یا عکس مناسب برای تبلیغات صحبت کنیم. با جدیت بیشتری به آن فکر میکنیم.

  تصویر تبلیغاتی می تواند به شکل یک بنر باشد. بنر تبلیغاتی که ما می توانیم از طریق آن در میان میلیون ها کاربر اینترنتی یا مردم سطح شهر جلوه ی بصری بهتر و خلاق تری به مخاطبان خود نشان دهیم. طراحی بنر تبلیغاتی به شیوه ی نوین بر اساس اصول و قواعد تبلیغاتی و مخاطب شناسی امروزه تنها یا متن روی کاغذ نیست. به یک اصل مهم و دغدغه برای افراد تبلیغ دهنده ایجاد شده است. فکر کنید میخواهید فردا صبح، در میان این هیاهوی بزرگ در شهر بگویید خدمت یا محصول برای فروش دارید.

  تصویر تبلیغاتی
  تصویر تبلیغاتی

  چطور تصویر تبلیغاتی بهتری داشته باشیم؟

  آیا میتوانید تنها با گفتن ساده شفایی این کار را انجام دهید؟ خیر. چون همین مردم روزانه از اینترنت برای امور اصلی و کسب دانش و خدمات استفاده میکنند. انتخاب یک محصول توسط آن ها دشوار تر اما با علم بیشتری انجام می شود. حتی اغلب کسانی که سطح دانش کمتری دارند هم تلاش میکنند با دریافت مشاوره از دوستان و آشنایان خود خرید خود را آگاهانه انجام دهند. پس باید بدانید که تبلیغات با استفاده یک عکس تبلیغاتی موثر می تواند بسیار مفید تر از یک کلام ساده و بی مفهوم غیر جذاب باشد.

  اگر به تبلیغات محیطی و اینترنتی توجه کرده باشید می دانید که امروزه متن هایی که برای تبلیغات استفاده می شود، با دقت بیشتر نوشته می شوند. آگاهانه تر و با تحقیق و دقت بیشتر انتخاب می شود. امروزه متن ها جذابیت بیشتری دارند و بیشتر حس ترغیب را در مخاطب ایجاد میکنند. تبلیغ دهنده می داند که چطور باید در زمان کوتاه افرادی که روزانه مشغله زیادی دارند را جذب تبلیغ خود کنند و اغلب تبلیغ دهندگان متوجه این موضوع هستند که این اینکار را انجام ندهند هرچه پول هزینه تبلیغات داده باشند با یم چشم بر هم زدن از بین خواهد رفت.

  تبلیغات اینترنتی
  تبلیغات اینترنتی

  تصویر تبلیغاتی چه نقشی در تبلیغات اینترنتی و محیطی ما دارد؟

  تصویر تبلیغاتی با عنوان های مختلفی در میان افراد شناخته می شود. بسیاری تصویر گرافیکی برای تبلیغ می نامند. بسیاری طراحی بنر تبلیغاتی و بسیاری دیگر آن را یک عکس تبلیغاتی می دانند. با هر عنوانی که که باشد می تواند یک نقش را بازی کند. یک تصویر خوب تبلیغاتی باید نشانگر بسیاری از ویژگی های یک محصول باشد. البته به صورت خلاصه، چرا که در تصاویر تبلیغاتی آن قدر زمان و فضا ندارید که بخواهید محتوای زیادی قرار دهید. پس باید محتوای خود را سنجیده و با دقت انتخاب کنید تا یک در فضای نسبتا کوچک بتوانید در سریعترین زمان حدود چند ثانیه پیام اصلی برند یا محصول خود را نشان دهید.

  تصویر تبلیغاتی اگر به درستی انتخاب یا طراحی شود مطمئنا می تواند یک نقش بسیار کلیدی برای شما داشته باشد. کیفیت تصاویر تبلیغاتی شما باید آنقدر بالا و همچنین از جذابیت و خلاقیت منحصر به فردی برخوردار باشد تا چه در تبلیغات آنلاین چه آفلاین در هر دو جایگاه از قدرت بالا تاثیر گذاری برخوردار باشد.

  تبلیغات حرفه ای برخی شرکت چطور انجام می شود؟

  اگر دقت کرده باشید برخی تبلیغ ها چه محیطی، چه آنلاین خیره کننده هستند. این جذابیت و اثر گذاری به مواردی جز انحصار و اختصاصی بودن ارتباط ندارند!. شرکت های بزرگ تصمیم های بزرگ می گیرند یا شاید همین تصمیمات باعث رشد آن ها شده است. شرکت های بزرگ از تصاویر تبلیغاتی اشتراکی و دانلود استفاده نمی کنند. آن ها ترجیح می دهند به دنبال عکاس های حرفه ای و خلاق بروند و با پرداخت هزینه ای اختصاصی، تصاویر جذاب و اختصاصی تهیه کنند و در تبلیغات بکار گیرند.

  در تبلیغات اینترنتی هم این موضوع صادق است. بسیاری سعی می کنند با پرداخت هزینه ی کم به دنبال طرح هایی اشتراکی و معمولی باشند. اما امروزه با توجه هزینه های بالای تبلیغات بهتر ریسک کمتری صورت گیرد. یعنی به جای مبلغ اندک و انتخاب نادرست یک طراح تبلیغاتی بنر. به دنبال نیروهای مختصص باشید. طراحان گرافیک برجسته ای که سال های سال برای برندهای بزرگ طراحی انجام داده اند. شرکت هایی که اعتماد سایرین را جلب کرده اند. یکی از این شرکت ها، ” پارسی طرح ایرانیان ” است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا